Nasza pracownia odlewnicza specjalizuje się w artystycznym odlewnictwie brązu i tworzyw sztucznych.

 

BRĄZ.

Brąz to tradycyjny od wieków znany szlachetny materiał odlewniczy. Charakteryzuje się on bogatym efektem wizualnym, trwałością , możliwością uzyskania różnych patyn, w tym standardowo brązowej lub zielonej oraz możliwość polerowania, która uwypukla elementy rzeźbiarskie. To wszystko sprawia, że obiekty- pomniki, figury, rzeźby wykonane z brązu są najbardziej popularnym materiałem upamiętniania.

 

TWORZYWA SZTUCZNE.

Oprócz realizacji odlewów metodami tradycyjnymi w brązie, proponujemy również nowoczesne technologie tworzyw sztucznych z szlachetnymi domieszkami brązu, metali oraz różnobarwnych kwarców tworząc rzeźby w niepowtarzalnych paletach barwnych . Nowoczesne technologie pozwalają tworzyć trwałe i lekkie odlewy, o doskonałych parametrach, odpornych na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Ponadto odlewy oparte o technologie kompozytowe (zbrojenie włóknem szklanym) pozwalają na uzyskanie stabilnych i odpornych na oddziaływanie mechaniczne trwałych odlewów. Niski stosunek ceny do możliwości osiąganych efektów sprawia, że ta technologia staje się coraz bardziej atrakcyjna w dzisiejszych czasach.

 

MATERIAŁY: brąz, sztuczny kamień, kompozyty, kwarcyt, żywice, poliester, epoksyd, acrylic
PRODUKTY: pomniki, monumenty, popiersia, figury, rzeźby, płaskorzeźby, statuetki, medale, tablice pamiątkowe,

kopie, repliki, obiekty specjalne.

PRZYKŁADOWA REALIZACJA: Realizacja płaskorzeźb muz greckich do NCK w Nisku.

Oferujemy realizację odlewów artystycznych w brązie i tworzywach sztucznych, dla rzeźb i obiektów realizowanych przez nasze pracownie oraz zewnętrznych projektów.

 

Zapraszamy do kontaktu:

tel: 600 006 085

e- mail: biuro@artsewi.pl

 

Dane

Kontaktowe

ART SEWI Sp. z o.o.

ul. Ignacego Paderewskiego 51E/27
35-328 Rzeszów
NIP: PL 813 390 82 92

PRACOWNIE

Białka 240, 36-030 Błażowa

nr konta mBank:
19 1140 2004 0000 3902 8439 0485